O nás

Skupina GLOB

V roce 2007 jsme založili první z našich společností a to GLOB Production, s.r.o. v České republice, která je členem skupiny GLOB. Od samotného počátku bylo jejím zaměřením stavebnictví. Realizace stavebních zakázek, zejména při revitalizacích a rekonstrukcích budov nám umožnila další rozvoj. Z menší rodinné firmy postupně budujeme stabilní stavební společnost se samostatnými pobočkami.

V roce 2008 byla založena společnost GLOB Develop, s.r.o., člen skupiny GLOB. Její zaměřením a cílem je development rezidenčních, ale též nerezidenčních developerských projektů. Od samotné akvizice vhodných projektů, přes jejich přípravu a realizaci, k samotnému prodeji koncovému klientovi.

V roce 2017 jsme naplánovali vstup na slovenský stavební trh, tedy na naše 10.výročí od založení. Byla založena společnost GLOB Production SK, s.r.o. se sídlem v Bratislavě, která je členem skupiny GLOB.

V roce 2021 jsme vstoupili na maďarský trh a v současné době rozšiřujeme naše působení, vznikají postupně další sesterské společnosti, které jsou všechny členy naší skupiny GLOB.

Skupina GLOB prostřednictvím jednotlivých společností poskytuje služby a dodávky v rozsahu kompletní realizace stavebních zakázek, výrobě a dodávkách klempířských a zámečnických výrobků, v přípravě a realizaci developerských projektů, ale také vývoje a poskytování služeb v oblasti software.

Jsme GLOB.

Skupina GLOB

Máte zájem o naše služby? Napište nám.

Napsat zprávu